top of page

КОНФЕРЕНЦІЯ 1

Агнес Павелковська

Спеціаліст з міжнародної торгівлі, Український відділ
Державний департамент США

  • LinkedIn

Агнес Павелковська є спеціалістом з міжнародної торгівлі в Офісі Росії, України та Євразії Міністерства торгівлі США (DOC). Більше 15 років до приєднання до DOC у 2022 році Агнес працювала над численними проектами з торгівлі та розвитку бізнесу. У 2009 році вона заснувала компанію Green Gate Consulting, LLC у Александри, штат Вірджинія, щоб допомогти європейським компаніям виходити на ринок США та американським компаніям знаходити торгових партнерів у Європі.

Headshot of Agnes Pawelkowska

Вона раніше працювала над програмою з надання допомоги в торгівлі та просування експорту USAID/USDOC EcoLinks, яка включала в себе знайомство, а також розробку, управління та впровадження міжнародних програм, навчальних поїздок та конференцій в Європі та Сполучених Штатах.


Серед її проектів з розвитку бізнесу були організація та супроводження представників Greater Richmond Partnership на торговій місії до Польщі та представлення Вірджинської ради з розвитку економіки під час поїздки з торговельними та бізнес-розвиваючими цілями до восьми польських міст, де вона проводила семінари про ринок США та бізнес-можливості у Вірджинії.


Вона є автором низки статей у Польщі про бізнес-можливості для європейських компаній у Сполучених Штатах і провела ринкові дослідження для клієнтів своєї компанії та уряду Польщі через контракти, фінансовані ЄС.


Агнес має магістерський ступінь з міжнародної торгівлі та політики з Університету Джорджа Мейсона, а також магістерський ступінь з міжнародної торгівлі та бакалавра з економіки з Гданського університету в Польщі.

Bridget A. Brink

КОНФЕРЕНЦІЯ 1

Бриджет А. Бринк

Посол США в Україні

Посол Бринк була номінована Президентом Байденом на посаду Посла США в Україні 25 квітня 2022 року, одностайно підтверджена Сенатом США 18 травня 2022 року і прибула до Києва 29 травня 2022 року. Кар'єрний член Старшої служби зовнішніх справ, Посол Бринк обіймала посаду Посла США в Словацькій Республіці з 15 серпня 2019 року до її підтвердження на посаду Посла в Україні

Headshot of Bridget A. Brink

Вона раніше обіймала посаду заступника помічника державного секретаря в Бюро європейських і євразійських справ Державного департаменту, відповідала за питання, пов’язані зі Східною Європою, Кавказом і затяжними конфліктами в Європі. Також вона обіймала посаду заступника голови місії в Посольствах США в Ташкенті, Узбекистан, і Тбілісі, Грузія.

Протягом своїх двадцяти п’яти років у службі за кордоном Посол Бринк більшість своєї кар’єри присвятила просуванню політики США в Європі та Євразії. Вона була директором з питань Егейського моря та Південного Кавказу в Раді національної безпеки і працювала в Державному департаменті як заступник директора з питань південноєвропейських справ, спеціальний помічник заступника державного секретаря з політичних питань та офіцер з питань Кіпру. Свою кар'єру вона розпочала в Белграді, Сербія.

Походячи з Мічигану, Посол Бринк приєдналася до Державного департаменту в 1996 році. Вона має магістерські ступені з міжнародних відносин і політичної теорії з Лондонської школи економіки та політичних наук, а також бакалавра з політичних наук з Коледжу Кеньйон. Посол Бринк говорить російською і вивчала грузинську, сербську та французьку мови. Вона заміжня і має двох дітей

Oksana Markarova

КОНФЕРЕНЦІЯ 1

Оксана Маркарова

Посол України в Сполучених Штатах

  • LinkedIn

Посол Маркарова нещодавно зустрілася з Секретарем 18 лютого та заступником помічника державного секретаря Де Фалько 22 березня. Оксана Маркарова була призначена Послом України в Сполучених Штатах Президентом Володимиром Зеленським 25 лютого 2021 року та прибула до Вашингтона, округ Колумбія, 20 квітня 2021 року. Вона обіймала посаду першого заступника міністра фінансів і уповноваженого уряду з інвестицій у Міністерстві фінансів України в 2015-2020 роках, а з 2018 по 2020 рік – міністра фінансів.

Headshot of Oksana Markarova

Під час роботи в Міністерстві фінансів вона була співавтором програми макроекономічного відновлення України, здійснила безпрецедентну фіскальну консолідацію, що призвела до зменшення бюджетного дефіциту України до 2% ВВП та співвідношення боргу до ВВП нижче 50%. Вона вела переговори та координувала дві програми МВФ і інші програми співпраці з МФО для України.

Протягом її перебування на посаді міністра вона та її команда також створили урядову агентству з просування UkraineInvest, фонд “Ukrainian Startup” і екосистему eData урядових порталів публічних фінансів, включаючи spending.gov.ua та openbudget.gov.ua, які відкрили більшість даних про публічні фінанси для громадськості та підвищили позицію України в основних міжнародних рейтингах прозорості даних.

Перед початком кар’єри в державній службі Посол Маркарова провела 17 років, працюючи в приватному капіталі та фінансових консультаційних ролях, зокрема, в лідерській ролі в інвестиційній групі “ITT”, Західному фонді НСІ, Chemonics та Світовому банку. Вона також заснувала стартап-компанію електронного архіву Archidata між своїми державними посадами у 2020 році.

Посол Маркарова є членом правління фонду Ukraine House DC у Вашингтоні, Києво-Могилянської академії та Українського фонду розвитку, а також підтримує Український католицький університет і Український прес-музей-архів.

Вона має ступені бакалавра та магістра з екологічних наук Києво-Могилянської академії в Україні та магістра з публічних фінансів Індіанського університету в Блумінгтоні. Вона заміжня, має чотирьох дітей та онука.

Marisa Lago

КОНФЕРЕНЦІЯ 1

Маріса Лаго

Заступник міністра торгівлі США з міжнародної торгівлі

  • LinkedIn

Маріса Лаго є заступником міністра торгівлі США з міжнародної торгівлі. Вона була призначена Президентом Джозефом Р. Байденом і приведена до присяги 28 грудня 2021 року, щоб очолити зусилля федерального уряду щодо підтримки американських підприємств, які входять або розширюються на міжнародні ринки, забезпечувати дотримання справедливих торгових політик, сприяти подорожам і туризму до Сполучених Штатів та американських продуктів і послуг за кордоном, надавати глибокі торгові аналізи, розробляти стратегії, які формуватимуть майбутнє міжнародної торгівлі, і займатися комерційною дипломатією по всьому світу.

Headshot of Marisa Lago

Заступник міністра Лаго має видатну кар’єру в державній службі з експертизою в міжнародних ринках, торгівлі, фінансовому регулюванні та забезпеченні дотримання законодавства. Перед тим як приєднатися до Міжнародної торгової адміністрації (ITA), вона очолювала Департамент міського планування Нью-Йорка та Комісію міського планування. У адміністрації Обами-Байдена вона працювала в Міністерстві фінансів на посаді помічника секретаря з міжнародних ринків і розвитку.

Лаго також обіймала посаду директора Бостонської адміністрації з розвитку та головного економічного розробника міста Бостон, президента та генерального директора Корпорації розвитку штату Емпайр, директора Офісу міжнародних справ Комісії з цінних паперів і бірж США та глобального керівника з комплаєнсу в великому інвестиційному банку.

Вона отримала ступінь бакалавра наук з фізики в Кооперативному університеті та юридичний диплом з відзнакою в Гарвардській школі права.

Yulia Svyrydenko

КОНФЕРЕНЦІЯ 1

Юлія Свириденко

Перший заступник Прем'єр-міністра України - Міністр економіки України

  • LinkedIn

Юлія Свириденко була призначена Міністром економіки України 4 листопада 2021 року після відставки Олексія Любченка, після роботи в офіційному складі Президента Зеленського.

Юлія підтримує співпрацю між США та Україною і публічно закликала до посилення співпраці в аграрному секторі, ядерній та відновлювальній енергетиці, а також у космічній галузі. Вона розпочала свою кар'єру в 2008 році в приватному секторі.

Headshot of Yulia SVYRYDENKO

Вона обіймала керівні посади в кількох організаціях, що спеціалізуються на економічному розвитку, торгівлі та сільському господарстві в Україні. Вона закінчила Київський національний університет торгівлі та економіки та отримала магістерський ступінь у сфері управління антимонопольними заходами.

Юлія поспілкувалася з Першим заступником Прем'єр-міністра та Міністром економіки Свириденко 11 жовтня щодо важливості критичних сировин України. Раніше ви зустрілися з нею в Києві, Україна, 26 липня 2024 року, і стали учасником зустрічі Секретаря з Першим заступником Прем'єр-міністра в головному офісі Міністерства торгівлі 30 серпня.

Tetyana Prokopchuk

КОНФЕРЕНЦІЯ 1

Тетяна Прокопчук

Віце-президент Американської торговельної палати в Україні

  • LinkedIn

Тетяна Прокопчук є віце-президентом Американської торговельної палати (AmCham) в Україні. Вона є частиною команди AmCham Ukraine вже 11 років.

Сфери компетенції Тетяни включають, зокрема, стратегічний напрямок B2G діяльності AmCham, політику та захист інтересів компаній-членів на найвищому рівні.

Headshot of Tetyana PROKOPCHUK

Її досвід, професійна експертиза та стратегічний підхід були визнані як усередині Палати, так і зовнішніми партнерами в уряді та бізнес-спільноті.

Тетяна є лідером та ідейним натхненником платформи особистісного розвитку та бізнес-мереж AmCham Ukraine - Ініціативи розвитку лідерства жінок-екзекутивів (WELDI). AmCham Ukraine є частиною ініціативи EMPOWER HER, яка спрямована на просування ролі жінок в міжнародному бізнесі та торгівлі.

Як віце-президент AmCham, Тетяна активно залучена до програм підтримки жіночого лідерства та розвитку в Україні. Минулого року вона співпрацювала з Міністерством торгівлі США в рамках спільної програми під назвою "Усвідомлене підприємництво жінок в Україні через торгівлю" та з Державним департаментом США в рамках програми "Усвідомлене лідерство жінок". Цього року Тетяна продовжує співпрацю з Міністерством торгівлі США в рамках спільної програми "Менторство українських жінок до успіху".

Ви зустрілися з Тетяною Прокопчук під час вашого останнього візиту до Києва, Україна, 26 липня 2024 року під час обіду AmCham та подальшої зустрічі з невеликою групою обраних бізнесів, очолюваних жінками (членами AmCham).

MaryAnn Robinson

КОНФЕРЕНЦІЯ 1

МеріЕнн Робінсон

Старший менеджер програми Академії для жінок-підприємців (AWE) в Бюро освітніх і культурних справ Державного департаменту США.

  • LinkedIn

З червня 2021 року МеріЕнн Робінсон керує портфелями Західної півкулі та Південно-Центральної Азії в програмі Академії для жінок-підприємців (AWE) в Бюро освітніх і культурних справ в майже 100 країнах світу, від ініціації програми до реалізації та мережевої взаємодії випускників.

Headshot of Mary Ann Robinson

Програма AWE надає жінкам-підприємцям знання, мережі та доступ, необхідні для створення та розширення успішних підприємств. Програма використовує силу публічно-приватних партнерств та мереж випускників, щоб допомогти посольствам США досягти своїх економічних, просвітницьких, жіночих, мирних та безпекових цілей. Через AWE жінки-підприємці беруть участь у програмі підтримки підприємництва з локалізованим контентом, а також мають можливості для мережевої взаємодії та менторства. Програма забезпечує жінок інструментами, необхідними для створення та розвитку власного бізнесу, залучення капіталу та ефективної мережевої взаємодії з іншими успішними підприємцями.

Перед приєднанням до програми AWE МеріЕнн займала інші посади в Бюро освітніх і культурних справ з моменту приєднання до Державного департаменту в 2018 році.

Її попередня кар'єра включає роботу в приватному секторі, а також викладання англійської мови. МеріЕнн закінчила Коледж Чарлстона, отримавши ступінь бакалавра з міжнародних досліджень.

КОНФЕРЕНЦІЯ 2

Оксана Чабан

Старший експерт з реформування публічного управління, Міністерство економіки України

  • LinkedIn

Оксана Чабан є старшим експертом з реформування публічного управління з міцним досвідом у сфері управління людськими ресурсами протягом 10 років у приватному секторі, включаючи останні 4 роки в команді підтримки реформ Міністерства економіки України. Вона очолює ініціативи зі зміцнення потенціалу для підвищення організаційної ефективності Міністерства, зосереджуючи увагу на розвитку колаборативної робочої культури та покращенні координації команди між відділами.

Headshot of Oksana Chaban

Під час роботи в команді реформ Оксана значно сприяла реалізації великих HR-проектів, які підвищили продуктивність команди, зміцнили міжвідомчу координацію та розвинули міжфункціональні можливості в державному секторі. Її робота стала ключовою у модернізації підходу Міністерства до управління людськими ресурсами та покращенні надання послуг у державному секторі.

Оксана має магістерський ступінь у сфері фінансів і пройшла курси підвищення кваліфікації з лідерства та управління в HR в провідних міжнародних установах. Вона віддана справі впровадження інновацій та підвищення ефективності в державному секторі України через сучасні практики управління людськими ресурсами.

КОНФЕРЕНЦІЯ 3

НІНА ЛЕВЧУК

Співзасновник, Генеральний директор, Impact Force

  • LinkedIn

Ніна Левчук — українська та європейська лідерка в галузі технологій та соціальних інновацій, спеціалізується на штучному інтелекті, кібербезпеці та новітніх технологіях. Пристрасна захисниця прав жінок і соціальних інновацій, вона очолила численні ініціативи, що використовують технології на благо суспільства. Як співзасновниця Impact Force, новаторської некомерційної організації, очолюваної жінками, Ніна здійснила трансформаційні соціальні зміни у поведінці та розширила економічні можливості, зосереджуючись на інноваційних рішеннях для суспільних викликів.

photo_2024-10-25_16-28-26.jpg

Ніна також є почесною засновницею платформи United for Ukraine, присвяченої задоволенню нагальних потреб України та сприянню колективним діям задля безпеки громадянського суспільства. Її експертиза в технологіях додатково проявляється в її постійній ролі в Google, де вона керує одним із напрямків роздрібної торгівлі в регіоні EMEA. Вона також консультує Mandiant (підрозділ Google Cloud) щодо стратегії кібербезпеки, вносячи важливий внесок у зміцнення цифрової стійкості України та Європи проти нових загроз.

У своїй роботі з Impact Force Ніна здобула визнання за надання важливих освітніх ресурсів для вразливих груп та розвиток соціального підприємництва. Вона була відзначена у престижному рейтингу UP 100 Women’s Power та відзначена SPIEGEL як одна з 100 найнадихаючих особистостей Німеччини у 2024 році.

Лідерство Ніни у сфері технологій принесло їй визнання як провідного інноватора за програмою Uplink Світового економічного форуму та як молодого лідера за версією Globsec. Вона є відповідальним лідером за версією BMW Foundation та увійшла до топ-8 глобальних активістів за версією International Rescue Committee. У 2023 році вона приєдналася до дорадчої ради з інновацій та технологій на про-боно основі в UN Women в Україні.

Ніна має ступінь магістра з міжнародного та цифрового маркетингу від Hult International Business School і наразі здобуває освіту з державної політики в Harvard Kennedy School. У серпні 2024 року їй було присвоєно спеціальний сертифікат з кібербезпеки.

КОНФЕРЕНЦІЯ 3

МАРИНА ХУДОЛІЙ

Підприємець / Менеджер програми Amazon

  • LinkedIn

Я захоплююся письмом, публічними виступами та активним заняттям у спортзалі.

За моїми плечима досвід у продажах, маркетингу та управлінні проєктами в міжнародних компаніях.

Моя мрія — створити некомерційну організацію, де я зможу робити значущий внесок у громаду.

IMG_7886.jpg

КОНФЕРЕНЦІЯ 3

ОЛЕКСАНДРА АЛХІМОВИЧ

Співзасновниця та керуюча партнерка в APT

  • LinkedIn

Олександра обіймала керівні посади, включаючи посаду генерального директора Luxoft Ukraine та віцепрезидента з управління талантами в Miratech. Наразі вона є співзасновницею APT (abilities. proficiency. talents), української агенції, яка займається інвестуванням у людський капітал. Олександра входить до рейтингу ТОП-30 впливових жінок України. Вона також є ініціаторкою кількох проєктів, спрямованих на популяризацію професій у галузях STEM (наука, технології, інженерія та математика) серед дівчат в Україні.

Oleksandra Alkhimovych.jpg

КОНФЕРЕНЦІЯ 3

ЮЛІЯ БУГЛАК

Засновниця FISKIN

  • LinkedIn

Юлія Буглак — візіонерка-засновниця Fiskin, українсько-норвезького бренду класу люкс, відомого новаторським використанням стійкої риб’ячої шкіри у високій моді. Родом з України, Юлія втекла від війни разом зі своєю маленькою донькою та швидко заснувала Fiskin у Норвегії, де її відданість якості, стійкості та інноваціям здобула широке визнання. Як іхтіолог та креативна підприємниця, Юлія поєднує свій досвід у ремеслі зі своєю пристрастю до екосвідомого дизайну. Її робота підняла Fiskin до символу стійкості, вишуканості та відповідального розкошу, перетворюючи унікальні матеріали на вироби, які втілюють красу та ексклюзивність.

TRS02806 copy.jpg

КОНФЕРЕНЦІЯ 3

Ірина Вольницька

Президентка SET University

  • LinkedIn

Розвиває інноваційну технологічну освіту в Україні. Має понад понад 15 років досвіду керування технологічними командами на посадах виконавчого та C-рівня у deep tech компаніях та бізнес-консалтингу.

SET University – некомерційний технологічний університет, який фокусується на науці, підприємництві та технологіях. Метою SET University є надавати вищу освіту світового рівня для майбутніх лідерів у сфері технологій та прискорювати відновлення України.

Headshot of Iryna Volnytska

Університет був створений лише за два місяці до початку повномасштабної війни в Україні. Під керівництвом Ірини університет не лише вижив, але й став впроваждувати інноваційні підходи у вищій освіті в Україні, співпрацювати зі світовими експертами та організаціями. За менше, ніж за три роки, на різних програмах в SET University пройшли навчання понад 2000 українців та більше 60 стартапів. Ірина є відомим спікером, адвокатом українського технологічного сектору та освіти в усьому світі.

КОНФЕРЕНЦІЯ 3

НАДІЯ ХОМАЗЮК

Виконавча директорка, Американо-Українська Ділова Рада (USUBC)

  • LinkedIn

Надія Хомазюк обіймає посаду виконавчої директорки Американо-Української Ділової Ради (USUBC), провідної неприбуткової організації, яка сприяє зміцненню торговельно-інвестиційних зв’язків між Сполученими Штатами та Україною. Штаб-квартира USUBC розташована у Вашингтоні, округ Колумбія. Це найбільша торгова асоціація, зосереджена на Україні, за межами України, що представляє понад 200 компаній-членів з усіх галузей.

Nadiia_Khomaziuk_Headshot.JPEG

Маючи понад 15 років досвіду в міжнародних відносинах, економічному розвитку та стратегічних партнерствах, Надія очолює зусилля зі сприяння співпраці між американськими та українськими бізнесами, урядовими установами та неприбутковими організаціями. Вона є відданою адвокаткою поглиблення двосторонніх зв’язків і просування перемоги України та її майбутнього економічного відновлення.

КОНФЕРЕНЦІЯ 4

СВІТЛАНА КРОПЕЛЬНИЦЬКА

Доцент, кандидат економічних наук

Менеджерка проєктів, директорка Проєктно-освітнього центру «Агенти змін» ПНУ

Голова правління ГО «АГЕНТИ ЗМІН ІФ»

Доцентка кафедри фінансів, економічний факультет

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

  • LinkedIn

Світлана Кропельницька — директорка Проєктно освітнього центру розвитку інновацій та сприяння інвестиціям у регіоні «Агенти змін» при ПНУ, голова правління ГО «АГЕНТИ ЗМІН ІФ», науковиця-підприємниця у сфері консалтингу з проєктного та кластерного менеджменту, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Photo Kropelnytska 1.jpg

Вона є експерткою з розвитку проєктів понад 20 років, спеціалісткою з регіональних та місцевих проєктів розвитку (туризм, соціальна сфера, інвестиції), проєктів кластерного розвитку, зокрема у сфері креативних індустрій.

Випускниця Американської програми стажування SABIT «Регіональний економічний розвиток: розвиток малого та середнього бізнесу» (2017).

Має досвід координації розробки, залучення фінансових інструментів та реалізації проєктів за секторною програмою ЄС «Інноваційна економіка та інвестиції» та є головною виконавицею кількох проєктів кластерного розвитку та проєктів транскордонного співробітництва. Вона є експерткою з оцінки проєктів, тренеркою, менторкою, модераторкою та спікеркою в межах грантових програм, фінансованих GIZ, House of Europe, DOBRE, ULEAD тощо, а також місцевих, регіональних та національних програм.

Авторка власного методологічного підходу до використання інноваційних інструментів штучного інтелекту для розробки концепцій проєктів з відновлення та стійкості в Україні.

Дізнайтеся більше про діяльність Світлани у її профілях:

https://agentyzmin.pnu.edu.ua/specialist/svitlana-kropelnytska/

https://kfin.pnu.edu.ua/kso/

КОНФЕРЕНЦІЯ 4

ЯНА ЧАПАЙЛО

Директорка Центру Лідерства Українських Захисників

  • LinkedIn

Яна Чапайло є директоркою Ветеранського центру «Центр лідерства Українських захисників» при Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Вона заснувала Центр у травні 2024 року, і на сьогодні понад 70 ветеранів (як чоловіків, так і жінок) вже отримали індивідуально адаптовані освітні послуги.

Фокус Яни завжди був спрямований на освіту як ключовий інструмент для розширення можливостей людей та забезпечення їх доступу до навичок, які сприяють їх незалежності.

Вона є фасилітаторкою для Конгресового офісу міжнародного лідерства (COIL) та випускницею Програми випускників магістратури Fulbright (2021-2023).

Chapailo Yana Photo.jpeg

Яна має значний досвід у програмному менеджменті та міжнародній співпраці. Вона координувала Ініціативу з академічної доброчесності та якості освіти (AcademIQ), яка впроваджувалася Американськими радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS за підтримки Посольства США в Києві, Україна (2018-2021). Як керівниця відділу розвитку робочої сили у проєкті USAID «Стійкість і відновлення громадського здоров’я» (2023-2024), реалізованому Pact, Inc в Україні, Яна координувала діяльність для забезпечення актуальних підходів університетів до програм вищої та післядипломної освіти.

Яна отримала ступінь магістра з міжнародної освітньої політики в Університеті Меріленда, Коледж-Парк (2021-2023), а також магістра гуманітарних наук (література та порівняльні студії) з відзнакою у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (2015).

КОНФЕРЕНЦІЯ 4

ЛІЗА КЕСТНЕР

Регіональна менеджерка по Україні та Молдові

​Міжнародна фінансова корпорація, Група Світового банку

  • LinkedIn

У 2022 році Ліза Кестнер була призначена регіональною менеджеркою IFC по Україні та Молдові. У цій ролі вона відповідає за діяльність IFC щодо мобілізації інвестицій та підтримки приватного сектору в обох країнах, а також за координацію реакції IFC на війну в Україні та порядок денний відновлення регіону після війни. Пані Кестнер взяла на себе цю нову роль у час, коли регіон сильно постраждав від війни та економічної нестабільності. Незважаючи на виклики, приватний сектор може відіграти значну роль у відновленні регіону та його економічній трансформації.

Lisa_headshot .jpg

Громадянка США, Ліза Кестнер приєдналася до IFC у 1999 році як резидентна представниця в Грузії. Відтоді вона виконувала різноманітні ролі в IFC та Світовому банку, переважно у Східній Європі та Центральній Азії. Протягом останніх чотирьох років Кестнер набувала досвіду в Африці, де очолювала консультативні послуги IFC для урядів Східної та Південної Африки, підтримуючи реформи та впровадження політики для зростання приватного сектору в різних галузях — від агробізнесу, туризму та житлового будівництва до ІКТ і фінансового сектору. Зовсім нещодавно вона коротко обіймала посаду менеджерки країни для Шрі-Ланки та Мальдівів, перш ніж її запросили обійняти посаду в Україні та Молдові через безпрецедентні обставини.

До роботи в IFC Ліза працювала з кількома неприбутковими організаціями розвитку в регіоні Південного Кавказу. Вона має ступінь магістра з державної політики та економіки Принстонського університету.

КОНФЕРЕНЦІЯ 4

БАРБАРА РАМБОУСЕК

Глобальна директорка з питань гендерної рівності та економічної інклюзії в ЄБРР

  • LinkedIn

Барбара має 25 років досвіду на керівних посадах у сфері фінансування розвитку, політичної взаємодії, урбаністичної регенерації та відновлення після конфліктів. Її досвід охоплює Східну Європу, Північну Африку, Близький Схід, Азію, а також Великобританію. Барбара захоплюється роллю приватного сектору у створенні сталих результатів розвитку та трансформацією інновацій і лідерства думок у практичні рішення.

headshot of Barbara Rambousek

Як Глобальна директорка з питань гендерної рівності та економічної інклюзії в ЄБРР, вона розробила підхід Банку до інтеграції фокусу на людському капіталі та рівності можливостей у приватні та публічні інвестиції. Це забезпечило створення рівноправного доступу до зайнятості та навичок, підприємництва та фінансів, а також ключових інфраструктурних послуг. Цей підхід став абсолютно новою ціннісною пропозицією для клієнтів та акціонерів Банку, з обсягом інвестицій понад 20 мільярдів євро на сьогодні.  

На ранніх етапах своєї кар’єри, обіймаючи посаду керівниці з регенерації та планування інвестицій у Лондонському агентстві розвитку, Барбара очолювала розробку Стратегії економічного розвитку Лондона, а також великомасштабних багатосекторних програм регенерації у ширшому регіоні Лондона. До цього вона керувала інтегрованими програмами повернення біженців та економічного розвитку у післявоєнній Боснії і Герцеговині, а також програмами гуманітарної допомоги в Індії та Шрі-Ланці.  

Барбара регулярно виступає на престижних міжнародних заходах, включаючи всі конференції COP, починаючи з 2021 року, Щорічні збори Всесвітнього економічного форуму в Давосі, Нью-Йоркський тиждень клімату, Європейський тиждень розвитку, заходи ОЕСР, Щорічні збори Світового банку, а також заходи в Chatham House і Лондонській школі економіки.

Вона є членом Консультативної ради магістерської програми з інвестицій в інфраструктуру та фінансів в Університетському коледжі Лондона (UCL), Робочої групи OMFIF з питань стійкої політики для фінансування переходу, Глобальної комісії Міжнародної організації праці (МОП) щодо майбутнього праці (2021) та Глобального інфраструктурного хабу (2020–2022). Барбара регулярно читає лекції з фінансування інклюзивного бізнесу та реформ ринку праці, а також має широкий спектр публікацій у виданнях, таких як МВФ, LSE, CNBC Africa, BBC, Financial Times та інших.

Барбара має ступінь Executive MBA від бізнес-школи Bayes, ступінь магістра з європейської політики та політики з Лондонської школи економіки та ступінь магістра з політичної економії від Віденського університету.

КОНФЕРЕНЦІЯ 4

ЮЛІЯ ЧУФІСТОВА

Членкиня Президії, Mayor's Club

Генеральна директорка, UMEDA

  • LinkedIn

Юлія Чуфістова — талановита, досвідчена та кваліфікована юристка з 20-річним досвідом надання правової допомоги корпоративному сектору. З 2022 року вона активізувала громадську діяльність у неприбутковій організації «Клуб мерів» для допомоги українським громадам у розвитку економіки та залученні інвестицій. Завдяки лідерським якостям та наполегливій роботі кількість членів Клубу зросла з 30 до 640 мерів за півтора року. Юлія ініціювала кілька всеукраїнських та міжнародних проєктів і програм.

Headshot of Yuliya Chufistova

КОНФЕРЕНЦІЯ 4

ОЛЕНА МАРТИНЕНКО

Засновниця та директорка FG Habenets

Олена Мартиненко є засновницею фермерського господарства «Габенет», яке успішно працює в Житомирській області понад 10 років.

Сільське господарство є сімейним бізнесом, адже батько Олени заснував ТОВ «Вега Агро» у 2008 році. Обидва підприємства обробляють понад 2 500 гектарів землі, вирощують зернові та олійні культури, картоплю для виробництва чипсів, а їхній сукупний річний обсяг продажів становить 80-100 мільйонів гривень.

headshot of Olena Martynenko

Підприємство має власний елеватор, надає послуги зі зберігання, очищення та сушки зерна.

З 2014 року підприємство виробляє власні зерносушарки та котли на альтернативному виді палива.

Попри виклики воєнного часу та падіння цін на продукцію, підприємству вдалося не лише відновити та налагодити роботу, але й інвестувати в розвиток та створення доданої вартості, встановивши обладнання для переробки сої на олію та соєвий шрот.

У 2023 році за допомогою програми USAid «Інвестиції в стійкість бізнесу» ОТП Банк надав двом нашим фермерським господарствам кредит у розмірі 5 мільйонів гривень на один рік під 0,01%.

Також планується реалізація проєкту з вирощування бройлерних курчат.

КОНФЕРЕНЦІЯ 5

АННА ДЕРЕВ’ЯНКО

Виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації в Україні

  • LinkedIn

Народилася 25 лютого 1977 року в Житомирі, Україна, Анна Дерев’янко закінчила Київський національний економічний університет за спеціальністю «Міжнародна економіка та право».

У 2000 році Анна була призначена заступницею директора Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а з 2003 року обіймає посаду виконавчої директорки Асоціації.

headshot of Anna Derevyanko

Під керівництвом пані Дерев’янко Європейська Бізнес Асоціація (EBA) збільшила свої масштаби вчетверо, об’єднуючи близько 900 компаній, які створюють понад 2 мільйони робочих місць в Україні. EBA стала однією з найбільших та найвпливовіших бізнес-асоціацій в Україні з чотирма регіональними філіями (Львів, Харків, Дніпро та Одеса).

На сьогоднішній день EBA активно сприяє впровадженню практик ЄС у регуляторну сферу України та реалізації своєї місії – зробити Україну кращим місцем для бізнесу.

Анна Дерев’янко є членкинею Наглядової ради Райффайзен Банку Аваль, UkraineInvest, Ради бізнес-омбудсмена, Фонду «Діти Героїв», Ради підтримки GLOBSEC, ініціативи Women on Boards та Консультативної ради Норвезько-Української торгової палати.

Крім того, Анна є співзасновницею організації Global Business for Ukraine, яка спрямована на об’єднання міжнародного бізнесу навколо України, зміцнення торговельно-економічних зв’язків, посилення партнерств та надання інформації потенційним інвесторам.

Анна Дерев’янко одружена та має двох синів.

КОНФЕРЕНЦІЯ 5

КАТЕРИНА НІКОЛАЄНКО
(ВАЙДИЧ)

Засновниця та співвласниця RyabChick

Я працювала в Національній акціонерній компанії «Нафтогаз України» в Департаменті міжнародних відносин протягом 10 років, де займалася запуском нових проєктів, зокрема реконструкцією та модернізацією української газотранспортної системи (ГТС).

Протягом трьох років я очолювала всеукраїнську мережу медичних центрів, яка під моїм керівництвом зросла з 3 до понад 35 відділень по всій Україні. У рамках співпраці з міжнародними організаціями було реалізовано кілька проєктів на підтримку громадян, які постраждали від повномасштабної війни в Україні.

Headshot of KATERYNA NIKOLAIENKO (VAYDYCH)

Я увійшла в харчову промисловість як радниця голови правління агроіндустріального холдингу МХП, де згодом очолила Департамент інноваційних проєктів.

Наразі я є співзасновницею та генеральною директоркою компанії MHP Trend Foods, яка входить до групи компаній МХП. У 2021 році я заснувала бренд RyabChick і зараз є співвласницею цього продукту, який не лише завоював серця українців, але й отримав визнання в Європі, ОАЕ та Великобританії. RyabChick також здобув дві міжнародні нагороди в категорії «Найінноваційніший продукт».

КОНФЕРЕНЦІЯ 5

ОЛЕНА ТВЕРДОВСЬКА

Віцепрезидентка з обслуговування клієнтів, Nova Global

  • LinkedIn

Олена Твердовська має понад 10 років досвіду у сфері клієнтського досвіду як у міжнародних, так і в локальних компаніях, а також 7 років займається розвитком клієнтського досвіду в міжнародній доставці у компанії Nova Global.

Вона також є коучем-консультантом з виходу на зовнішні ринки та глобальні маркетплейси з досвідом понад 5 років.

Олена має експертну спеціалізацію у підтримці клієнтів у сфері експорту, B2C та B2B експорту і є сертифікованою тренеркою Школи Бізнесу Нова Пошта.

Headshot of Olena Tverdovska
bottom of page